پیچ شش‌گوش تمام رزوه Din933

توضیحات کوتاه

توضیحات تکمیلی

نامگذاری این پیچ به دلیل شکل شش ضلعی گل این پیچ است و همانطور که میدانید پیچ‌های شش گوش یکی از پرکاربردترین انواع پیچ در بازار است. پیچ های شش گوش معمولا با آلیاژهای مختلفی ساخته می شوند که شامل فولاد، پی وی سی، استنلس استیل و پلاستیک می شود. پیچ شش گوش که از آهن ساخته شده است، دارای گرید 5.6 و 6.8 است. پیچ شش گوش که از استیل و یا فولاد ساخته شده است، دارای گرید 8.8 است. در هنگام خرید نیز حتما به گریدهای آن توجه کنید و با توجه به کاربردی که دارید، پیچ را انتخاب کنید. نوعی از پیچ های شش گوش از آلیاژ فولاد ساخته شده اند، که دارای گرید 10.9 و 12.9 است. پیچ های استنلس و یا استیل نیز در گرید های A2 و A4 و B8 در بازار وجود دارند.

بسیاری از افراد این روزها معنی گرید در پیچ را نمی دانند، بنابراین بهتراست کمی در رابطه با آن ها توضیح دهیم. وقتی می گویند گرید یک پیچ 8.8 است به این معنی است که به ازای هر واحد از سطح مقطع، این پیچ می تواند وزنی حدود 80 کیلوگرم را تحمل کند، اگر وزن وارد شده بیشتر از این مقدار باشد، پیچ خم می شود. برای خواندن توضیحات بیشتر در مورد پیچ‌های شش گوش، مطلب مربوط به پیچ شش گوش را مطالعه فرمایید.

پیچ شش گوش تمام رزوه می توانند بسته به نوع محیطی که قرار است در آن مورد استفاده قرار بگیرند پوشش دهی و آبکاری شوند. بنابراین این پیچ ها می توانند به خشکه، استینلس استیل، گالوانیزه گرم، زینک، داکرومات و سفارشی تولید کرد.

ما در پیچ گستران حتما قبل از فروش آمایش و تست‌های مقاومت و استحکام را بر روی محصولات انجام خواهیم داد و تمام تلاش خود را می‌کنیم که شما از خرید خود رضایت کامل را داشته باشید. برای مشاوره و خرید پیچ شش گوش می‌توانید با ما تماس بگیرید.