حوزه فعالیت ما

صنایع سیمانی

صنایع سیمانی برای ساخت و تجهیز و بازسازی خطوط تولید خود استفاده فراوان و مداومی از پیچ و مهره‌های مخصوص دارند. ما نیاز این صنعت را می‌شناسیم و تامین‌کننده مناسبی برای ایشان هستیم.

ماشین‌آلات صنعتی

مشین‌آلات صنعتی مختلف اغلب نیاز به اتصالات مخصوص و گاهی کمیاب دارند. ما توانایی تولید اتصالات و پیچ و مهره‌های خاص مورد استفاده صنایع گوناگون را داریم.

صنعت خودروسازی

پیچ و مهره به‌کاررفته در خودروها باید مقاومت خوبی در برابر فشار زیاد داشته باشد و از استانداردهای لازم برخوردار باشد تا بتواند خیال سازندگان را از امنیت محصول مطمئن سازد.

صنعت کشتیرانی

جنس پیچ و مهره و اتصالات به‌کاررفته در صنعت کشتیرانی بسیار حائز اهمیت است. پیچ و مهره‌ها حتما باید ضدزنگ باشند و تا حد زیادی تحمل شرایط رطوبت بالا را داشته باشد.

صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

در صنایع پتروشیمی و نفت و گاز، برای کشیدن خط لوله‌های عظیم و ایجاد سازه‌های قدرتمند از پیچ و مهره‌های مخصوص استفاده می‌شود. استاد بولت از پرکاربردترین انواع پیچ در این صنایع است که به دلیل شکل فاقد گلی که دارد، در بستن فلنج‌ها کاربرد دارد. همچنین انواع پیچ و مهره شش گوش نیز در این صنایع کاربرد فراوان دارد. ما یکی از بهترین تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان انواع استاد بولت و پیچ و مهره شش گوش هستیم.