انکربولت
پیچ آلن سر استوانه‌ای پیچ آلن DIN 6912

انکربولت

توضیحات کوتاه

توضیحات تکمیلی

انکر بولت یک بست مکانیکی است که یک یا چند جسم را روی سطح بتنی ثابت می کند. آنها بست های سنگین هستند و به طور گسترده توسط مهندسان عمران استفاده می شوند. عمده مصرف انکربولت برای محکم کردن سازه‌ای به سازه‌های بتنی است درواقع انکربولت از لرزش و محکم بودت سازه اطمینان حاصل می‌کند. 

جنس اینها معمولا از مواد مختلف آلیاژی یا فولاد است. انکر بولت ها می توانند با در نظر گرفتن نیاز، نوع عملکرد، جنس، نوع بار (کششی و برشی، یا استاتیکی و دینامیکی) بارهای مختلف (بین 10 تا 15000 کیلوگرم) را تحمل نمایند.

انکربولت‌ها به دو دسته شیمیایی و مکانیکی تقسیم می‌شوند:

  1. انکر بولت مکانیکی از نیروی اصطکاک برای ثابت کردن خود در محل استفاده کنند. پس از نصب، پیچ های لنگر مکانیکی منبسط می شوند که مواد پایه را محکم می گیرند.
  2. انکر بولت های شیمیایی در مقایسه با انکر بولت های مکانیکی انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهند. در این نوع یک رزین قبل از قرار دادن گل میخ به سوراخ تزریق می شود. رزین شیمیایی تمام بی نظمی های سوراخ را پر کرده و آن را ضد آب و هوابندی می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع انکر بولت به مطلب انکربولت چیست را مطالعه فرمایید.

ما درپیچ گستران حتما قبل از فروش آمایش و تست‌های مقاومت و استحکام را بر روی محصولات انجام خواهیم داد و تمام تلاش خود را می‌کنیم که شما از خرید خود رضایت کامل را داشته باشید. برای مشاوره و خرید انکر بولت می‌توانید با ما تماس بگیرید.